Portada del podcast

Tomasz Jeżewski - ZawałOFFcy

 • Czy fityniany są antyodżywcze i szkodliwe_ #zdrowie, #dieta, #dietaroślinna

  16 JUN. 2024 · Pojawiają się publikacje, które odradzają stosowanie diety roślinnej, ponieważ w roślinach zawarte są składniki antyodżywcze. Jest to koncepcja szkodliwa. Kropka. Skąd biorą się tego typu teorie, czy związki takie, jak fityniany są szkodliwe i czy jest to realny problem, dowiecie się z nagrania.
  Escuchado 22m 14s
 • Czy warto zapłacić więcej za żywność ekologiczną?

  26 MAY. 2024 · Zapraszam na bardzo interesującą rozmowę z publicystką i badaczką zjawiska alergii - Żanetą Geltz. Trudno w jednym zdaniu ująć wszystkie wątki, które poruszyliśmy. Ale najkrócej mówiąc, rozmawialiśmy o zmianie. Zmianie stylu życia, nawyków, diety i wpływie tych zmian na zdrowie, problemy alergiczne, choroby autoimmunologiczne
  Escuchado 44m 18s
 • Czy dieta leczy nowotwory? Część I

  19 MAY. 2024 · Czy wiecie, że WHO przewiduje wzrost zachorowań na nowotwory o 77% do 2050 roku? W internecie znajdziecie ogrom treści, dotyczących profilaktyki albo leczenia. Przy czym mnóstwo tych treści jest wręcz szkodliwa, a dezinformacja pogarsza sytuację pacjenta, bo opóźnia podjęcie prawidłowego leczenia. Dlatego uważajcie na to, z jakich źródeł czerpiecie wiedzę. Jak zwykle, wraz z Marta Michalska Wosztyl, staraliśmy się przygotować dla Was wartościowy materiał, oparty na najnowszych wynikach badań. Dowiecie się m.in.: - Czym właściwie jest nowotwór i dlaczego jego leczenie jest takie trudne?  - Dlaczego stwierdzenie, że jeden schemat diety/leczenia może pomóc wielu pacjentom, to manipulacja? - Jakie są czynniki zwiększające ryzyko choroby nowotworowej?
  Escuchado 25m 38s
 • Męska płodność a styl życia

  5 MAY. 2024 · Czy planując ciążę tylko przyszła mama powinna się do niej przygotować? Czy mężczyzna ma wpływ na poziom swojej płodności? Co wspomaga sprawność seksualną, a co jest dla niej prawdziwym killerem? Tego wszystkiego dowiecie się z odcinka.
  Escuchado 34m 9s
 • Czym jest zakwaszenie organizmu?

  21 ABR. 2024 · Czym jest zakwaszenie organizmu i jak wykorzystać badanie moczu jako testera metabolicznego? O tym i wielu innych zagadnieniach związanych z kwasowością moczu. . Z odcinka dowiecie się m.in. Czym jest zakwaszenie organizmu? Jakie produkty spożywcze zakwaszają organizm?  Jak wykorzystać badanie moczu jako testera metabolicznego?
  Escuchado 11m 15s
 • Czy istnieje zdrowa dawka alkoholu?

  7 ABR. 2024 · Czy istnieje zdrowa dawka alkoholu? W najnowszym odcinku podcastu odpowiem na to pytanie. Oprócz tego będzie jeszcze mnóstwo innych porad i ciekawostek, dotyczących spożywania alkoholu. Polecam zarówno spożywającym, jak i tym, którzy nie piją. 
  Escuchado 32m 23s
 • Udary mózgu - co pomaga a co szkodzi? - cz.2

  24 MAR. 2024 · W najnowszym odcinku kontynuujemy temat udarów. Przygotowałem dla Was całą masę ciekawostek o produktach, które zwiększają lub zmniejszają ryzyko wystąpienia udarów. Warto przesłuchać, aby wiedzieć jak uniknąć choroby. Na końcu powiem Wam jak zmniejszyć ryzyko udaru w 4 krokach.
  Escuchado 28m 44s
 • Czy strofantyna to przełom w leczeniu schorzeń kardiologicznych?

  17 MAR. 2024 · W internecie można kupić chyba wszystko. Na pewno różne leki i suplementy, reklamowane jako rewolucyjne. Jedną z takich substancji jest strofantyna. Czym jest, co leczy według jej sprzedawców i czy warto im wierzyć - o tym opowiem w nagraniu.
  Escuchado 8m 24s
 • Udar czym jest i jak go uniknąć cz. 1

  10 MAR. 2024 · Co 6 minut w Polsce ktoś dostaje udaru. To przerażająca statystyka. W tym odcinku wyjaśnię czym jest udar i jakie są jego objawy, czy styl życia ma wpływ na ryzyko wystąpienia udaru czy tylko geny, jaka jest strategia antyudarowa?
  Escuchado 29m 20s
 • Czy warto pić ocet owocowy? I co na to nauka?

  25 FEB. 2024 · Raz na jakiś czas pojawia się jakiś produkt, który okazuje się przebojem i już nie można bez niego żyć. Przynajmniej tak twierdzą internetowi 'eksperci' od zdrowia. I ostatnio takim przebojowym produktem jest ocet jabłkowy. Wystarczy go pić, by chudnąć! Czy to naprawdę tak działa? Czy warto pić ocet owocowy? I co na to nauka? Opowiem Wam w tym odcinku podcastu
  Escuchado 14m 53s

ZawałOFFcy to podcast dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami zdrowego stylu życia. Jak minimalizować ryzyko wystąpienia u mnie chorób przewlekłych, nadciśnienia, cukrzycy? Jak być zawało i udaro-odpornym? Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zdrowej...

mostra más
ZawałOFFcy to podcast dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami zdrowego stylu życia. Jak minimalizować ryzyko wystąpienia u mnie chorób przewlekłych, nadciśnienia, cukrzycy? Jak być zawało i udaro-odpornym? Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zdrowej diety, prozdrowotnej roli aktywności fizycznej, metod regeneracji Twojego organizmu, rozładowywania stresu i dbania o właściwy sen. W odcinkach znajdują się przygotowane przeze mnie, w mojej opinii ciekawe tematy ale również odpowiedzi na pytania zadawane przez członków mojego Klubu Zdrowia - a więc tak naprawdę wiele poruszanych tematów to zagadnienia po prostu Was aktualnie interesujące. Korzystaj z podawanych przeze mnie informacji bezpłatnie w tym podcaście. Jeżeli jednak spodoba Ci się ta tematyka zachęcam do wejścia w poczet klubowiczów Klubu Zdrowia (link poniżej). Znajdziesz tam Podcasty Premium, przygotowane przeze mnie kursy, moje jadłospisy, praktyczne przepisy i porady. Zostań ZawałOFFcem !!!

https://www.tomaszjezewski.pl/

Moja strona : www.tomaszjezewski.pl
Profil FB : https://www.facebook.com/drtomaszjezewski
Konto na Instagram: https://www.instagram.com/tomaszjezewski.pl/
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca