Portada del podcast

VAKAROP SU VAIDA

 • VAKAROP SU VAIDA: Orijus apie chaosą Vilniaus oro uoste

  29 SEP. 2023 · Tokių eilių Vilniaus oro uoste dar nebuvo, o keleiviai meldė Dievo ir apsaugos darbuotojų malonės. Šiame chaose atsidūrė ir žurnalistas bei keliautojas Orijus Gasanovas, kuris savo mintimis pasidalino su Radiocentro laida Vakarop su Vaida.
  Escuchado 5m 26s
 • Escuchado 4m 46s
 • VAKAROP SU VAIDA: Tadas Juodsnukis apie vasaros privalumus ir naują dainą

  20 JUN. 2023 · Karštą vasaros antradienį (06.20) į RC studiją atvyko dainininkas Tadas Juodsnukis. Jis eteryje gyvai sudainavo savo naujausią dainą „Jūra purpurinė“ ir įveikė Vaidą debatuose apie vasarą.„Rašydamas šią dainą galvojau apie Stasį Povilaitį. Girdėjau labai daug fantastinių istorijų apie tai, kaip jis švęsdavo su mano pažįstamais. Galiausiai viskas sukrito į vieną ir pasirašė ši daina“, – kūrinį „Jūra purpurinė“ pristato atlikėjas.
  Escuchado 6m 28s
 • Escuchado 10m 27s
 • Escuchado 8m 23s
 • Escuchado 7m 17s
 • VAKAROPSUVAIDA: apie vaikystę, naujausią dainą ir tolimesnius planus

  19 MAY. 2023 · Ketvirtadienio popietę užbaigė į RC studiją atvykęs Alanas Chošnau, kuris pristatė savo naujausią kurinį „Kiek upė turi krantų“. Eteryje jis su Vaida pasikalbėjo apie vaikystę, naujausią dainą ir tolimesnius planus.Atlikėjas eteryje atskleidė, kad daina „Kiek upė turi krantų“ jau seniai sukurta, bet jos tekstas atsirado visai neseniai.„Sėdėdamas prie upės Bagdade, aš prisiminiau savo vaikystę ir miestą, kuriame aš gyvenau iki 8 metų. Tada man galvoje kilo pavadinimas šiai dainai – kiek upė turi krantų“, – pavadinimo kilmę atskleidžia atlikėjas.Alanas teigia, kad vaikai gyvenimą mato kitaip nei suaugusieji. Jis mano, kad vaikai daug svajoja, nori tapti pilotais ir kapitonais, o po to užauga ir susigyvena su kasdienybe.Vaidai paklausus dėl Alano vaikų karjeros muzikoje, jis atsakė: „Aš savo vaikams nieko neįsakinėju ir neverčiu nieko daryti. Aš padedu jiems surasti dalyką, kuris juos uždega. Mano vaikams viskas dar priešakyje ir jie patys nuvers savo kalnus.“Alanas Chošnau kviečia visus savo gerbėjus išgirsti jo naujausią dainą „Kiek upė turi krantų“ ir kitus gerai žinomus hitus jau birželio 2 d. Palangos koncertų salėje.
  Escuchado 8m 53s
 • VAKAROP SU VAIDA: medkirtys Romas tarp geriausių pasaulio medkirčių

  25 ABR. 2023 · Naujienų portaluose antraštės, kuriose minimas kirvis ar pjūklas, dažniausiai atsiduria kriminalų skiltyse. Bet dabar apie šiuos įrankius meistriškai įvaldžiusius lietuvius - tik geruoju, nes tikrai turime kuo didžiuotis. Romas Balčiūnas praėjusią savaitę pripažintas penktu geriausiu pasaulio medkirčiu! Pasaulio medkirčių čempionate Estijoje lietuviai skynė įvairias pergales, o apie šį labai egzotiškai skambantį sportą papasakos pats Romas Balčiūnas, įrodęs, kad yra penktas iš beveik šimto geriausių pasaulio medkirčių.
  Escuchado 6m 13s
 • VAKAROP SU VAIDA: A.Bružas ir K.Glušajevas apie istorijos iš teatro gyvenimo

  27 MAR. 2023 · Aktorių darbas bent man atrodo kaip nesibaigianti vaikystė - juk mes vaikystėje labai daug visi vaidinam: tu būk tėtė, aš būsiu mama, o tu būsi mūsų leliukas. Arba aš būsiu šuniukas, tu - kačiukas, aš gydytoja - tu pacientas. Man atrodo, kad teatro, kaip ir radijo esmė yra papasakoti istorijas. Tai kviečiu ir dabar pažaisti radijo teatrą, o radijo teatre negali parodyti, bet gali pakurti vaizduotę garsais. Tai aš turiu garsų, labai gyvenimiškų, kurie gal jums sukels kokių nors asociacijų ir primins netikėtų istorijų iš teatro gyvenimo. Gal ne visos tos istorijos bus tikros? Bet tai visiškai nesvarbu. Teatro “Kitas kampas” aktoriai - Audrius Bružas ir Kirilas Glušajevas.
  Escuchado 12m 16s
 • Escuchado 4m 49s
„Radiocentro“ laidą „Vakarop su Vaida“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o geriausius epizodus rasi mūsų podcaste „Vakarop su Vaida“.
Información
Autor Radiocentras
Categorías Entrevistas musicales
Página web -
Email -

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca