Portada del podcast

Zrozumieć Pacjenta

 • ZP #39 - Rozmowa o przyszłości dokumentacji medycznej [Proassist + AGH]

  8 MAY. 2024 · W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy o innowacyjnym projekcie współpracy między Akademią Górniczo-Hutniczą a firmą Proassist. Dowiesz się, jak naukowcy i inżynierowie pracują nad narzędziem wspomagającym lekarzy w wypełnianiu dokumentacji medycznej. Poznasz wyzwania technologiczne i podejście do projektu, które koncentruje się na poprawie efektywności pracy lekarzy i komforcie pacjentów.
  Escuchado 37m 25s
 • ZP #38 - Mit wielkich zysków w branży medycznej

  19 MAR. 2024 · W tym odcinku rozwiewamy mit o łatwych i wielkich zyskach w branży medycznej. Pomimo powszechnej opinii o bogactwie czekającym na właścicieli placówek medycznych, rzeczywistość może być znacznie bardziej skomplikowana i mniej lukratywna. Poruszamy temat wyzwań, z jakimi muszą się mierzyć lekarze i specjaliści decydujący się na otwarcie własnej praktyki medycznej. Dyskutujemy o specyfice biznesu medycznego, jego regulacjach, konieczności inwestowania w sprzęt i lokal, a także o etapach, przez które przechodzi lekarz decydujący się na taki krok. Na podstawie osobistych doświadczeń i obserwacji staramy się wyjaśnić, dlaczego branża medyczna nie zawsze jest tak dochodowa, jak mogłoby się wydawać, oraz jakie pułapki mogą czekać na nieprzygotowanych. Finalnie poruszamy temat "Doliny śmierci" w kontekście biznesu medycznego oraz oferujemy porady dla tych, którzy rozważają wejście w ten skomplikowany rynek.
  Escuchado 15m 33s
 • ZP #37 - Tipy na zmniejszenie ilości połączeń do placówki

  19 DIC. 2023 · W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy o praktycznych krokach, które mogą pomóc w zmniejszeniu ilości połączeń do placówki medycznej. Nie chodzi o odstraszanie pacjentów, ale raczej o usprawnienia, które przynoszą korzyści zarówno personelowi, jak i pacjentom. Rozmawiamy o rejestracji online, zapowiedziach dla dzwoniących pacjentów, komunikatach poza godzinami pracy, mailach z przygotowaniem, aktualizacji informacji na stronie internetowej i komunikacji SMS-owej. To wszystko to drobne zmiany, ale mogą znacząco wpłynąć na pracę placówki medycznej, zwiększając efektywność, dostępność i satysfakcję pacjentów. Posłuchaj, aby dowiedzieć się, jak te proste kroki mogą przynieść pozytywne rezultaty dla Twojej placówki medycznej. 🏥✨
  Escuchado 20m 34s
 • ZP #36 - Technologia w pracy rejestratorki medycznej

  13 DIC. 2023 · 🔍 Dzisiaj rozmawiamy o technologii w pracy rejestratorki medycznej! Odkryj, jak nowoczesne systemy i narzędzia usprawniają zarządzanie pacjentami, rezerwacje wizyt, dokumentację medyczną, telemedycynę i wiele więcej. Czy technologia działa na naszą korzyść? Posłuchaj, aby dowiedzieć się, jakie korzyści i ułatwienia niesie ze sobą postęp technologiczny w placówkach medycznych!
  Escuchado 19m 32s
 • ZP #35 - Skuteczność i odbieralność rejestracji pacjentów - jak je w zasadzie liczyć?

  23 AGO. 2023 · W dzisiejszym odcinku poruszymy temat skuteczności i odbieralności połączeń w placówkach medycznych oraz kontakt center. Omawiamy kluczowe aspekty mierzenia odbieralności, wyjaśniamy różnice w liczeniu statystyk, oraz analizujemy wpływ skuteczności rejestracji pacjentów na funkcjonowanie placówek. Praktyczne rady i wnioski dla poprawy wyników i funkcjonowania placówki medycznej.
  Escuchado 15m 49s
 • ZP #34 - Wyeliminuj efekt worka w komunikacji z pacjentem - Kluczowe wskazówki dla personelu medycznego

  28 JUL. 2023 · Niezrozumiały przekaz w komunikacji z pacjentami? W dzisiejszym odcinku zbadamy 'efekt worka', czyli przekazywanie zbyt wielu informacji na raz. Dowiedz się, jak unikać tego błędu i skutecznie komunikować się z pacjentami. Zastosuj zasadę 'w jednym momencie jedna informacja' i uporządkuj rozmowy na poszczególne etapy. Wartościowe wskazówki dla personelu medycznego i nie tylko! Do usłyszenia na stronie Jak Zrozumieć Pacjenta!
  Escuchado 12m 35s
 • ZP #33 - Rewolucja w rejestracji medycznej: Brak dedykowanych konsultantów to przyszłość!

  29 JUN. 2023 · Odkryj, dlaczego brak dedykowanych rejestratorek to przyszłość obsługi klienta w medycynie. Jacek Piaseczyński z Proassist opowiada o rewolucji, która zwiększa skuteczność, zmniejsza błędy i koszty. Posłuchaj teraz, aby odkryć tajemnice nowoczesnej rejestracji!Posłuchaj teraz, aby poznać przyszłość rejestracji medycznej!
  Escuchado 14m 35s
 • ZP #32 - Nowy specjalista w placówce z perspektywy rejestratorki medycznej. Wszystko, co musisz wiedzieć.

  14 JUN. 2023 · Nowy specjalista właśnie został zatrudniony do placówki. I co teraz? Co to oznacza dla rejestratorek medycznych? Jak powinny sobie z tym poradzić? Jakie informacje powinny zebrać? W jaki sposób powinny powiedzieć o tym pacjentom? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziesz w najnowszym odcinku podcastu “Zrozumieć Pacjenta”, poprowadzonym przez Justynę Kusztal.
  Escuchado 22m 21s
 • ZP #31 - Jak z sukcesem wdrożyć system do zarządzania placówką medyczną do naszej placówki lub gabinetu?

  9 MAY. 2023 · Jak z sukcesem wdrożyć system do zarządzania placówką medyczną? Jacek Piaseczyński z Proassist radzi: ustalić cel, np. polepszenie obsługi pacjentów; stworzyć plan wdrożenia z dostawcą oprogramowania i określić kto odpowiada za co; zaufać wiedzy dostawcy, który wie, jak to robić, a nie ryzykować konfliktów wynikających z wyobrażeń.Koniecznie sprawdź najnowszy odcinek naszego podcastu, by dowiedzieć się, w jaki sposób z sukcesem wdrożyć system do zarządzania placówką medyczną.
  Escuchado 23m 11s
 • ZP #30 - Wdrożenie nowego pracownika do rejestracji medycznej – wszystko, co musisz wiedzieć

  4 ABR. 2023 · W 30. odcinku podcastu “Zrozumieć Pacjenta” Justyna Kusztal, nasza managerka rejestracji medycznej, przybliży temat wdrożeń nowych pracownic i pracowników. Opowie nieco o tym, jak powinny wyglądać pierwsze dni szkolenia, jak je podsumować, w jaki sposób chwalić i nagradzać nowych pracowników, by zachęcić ich do pracy, a także wiele innych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda w Proassist lub sam, sama planujesz zatrudnienie nowej osoby na stanowisko rejestracji medycznej, to ten odcinek podcastu jest zdecydowanie dla ciebie. Zapraszamy do odsłuchu.
  Escuchado 22m 13s

Jeżeli jesteś managerem placówki medycznej, lub lekarzem prowadzącym własną praktykę medyczną, ten podcast jest właśnie dla Ciebie. Wszystko, co tutaj usłyszysz, pogłębi Twoją wiedzę na temat zarządzania przychodnią lub gabinetem,...

mostra más
Jeżeli jesteś managerem placówki medycznej, lub lekarzem prowadzącym własną praktykę medyczną, ten podcast jest właśnie dla Ciebie. Wszystko, co tutaj usłyszysz, pogłębi Twoją wiedzę na temat zarządzania przychodnią lub gabinetem, pomoże znaleźć rozwiązania problemów, które być może z Twojej perspektywy nie są tak oczywiste jak z naszej, ale co najważniejsze - zrozumieć pacjenta.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca