00:00
59:35
Witam w sto dziewięćdziesiątym dziewiątym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy jest Business Intelligence Developer.

Dziś moim gościem jest Michał Chrzanowski – od ponad 15 lat pracuje z danymi, na początku jako analityk danych, dzisiaj przewodząc zespołowi Business Intelligence i Data Warehousing w firmie Tpay. Ojciec rocznej Tosi.


Sponsor odcinka

Sponsorem odcinka jest Tpay.


W tym odcinku o BI Developerze rozmawiamy w następujących kontekstach:

 • czym różni się BI od analityki danych?
 • do czego firmie potrzebne jest BI?
 • jakie role spotykamy w zespołach BI?
 • kim jest BI developer? Jaki background zawodowy posiada?
 • jakie kompetencje i umiejętności musi posiąść?
 • jakie narzędzia wykorzystuje w swojej pracy
 • kto jest odbiorcą pracy BI Developera?
 • z kim na codzień współpracuje BI Developer?
 • jak może wyglądać ścieżka kariery BI Developera?
 • jak wygląda rynek pracy i proces rekrutacji na taką rolę?
 • czy AI zastąpi BI?

Subskrypcja podcastu:


Linki:


Wsparcie:


Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl

https://porozmawiajmyoit.pl/199

Witam w sto dziewięćdziesiątym dziewiątym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy jest Business Intelligence Developer. Dziś moim gościem jest Michał Chrzanowski – od ponad 15 lat pracuje z danymi, na początku jako analityk danych, dzisiaj przewodząc zespołowi Business Intelligence i Data Warehousing w firmie Tpay. Ojciec rocznej Tosi. Sponsor odcinka Sponsorem odcinka jest Tpay. W tym odcinku o BI Developerze rozmawiamy w następujących kontekstach: czym różni się BI od analityki danych? do czego firmie potrzebne jest BI? jakie role spotykamy w zespołach BI? kim jest BI developer? Jaki background zawodowy posiada? jakie kompetencje i umiejętności musi posiąść? jakie narzędzia wykorzystuje w swojej pracy kto jest odbiorcą pracy BI Developera? z kim na codzień współpracuje BI Developer? jak może wyglądać ścieżka kariery BI Developera? jak wygląda rynek pracy i proces rekrutacji na taką rolę? czy AI zastąpi BI? Subskrypcja podcastu: zasubskrybuj w Apple Podcasts , Google Podcasts , Spreaker , Sticher , Spotify , przez RSS , lub Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Porozmawiajmy o IT”) poproszę Cię też o polubienie fanpage na Facebooku Linki: Profil Michała na LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/michal-a-chrzanowski/ Tpay – https://tpay.com/ Wsparcie: Wesprzyj podcast na platformie Patronite - https://patronite.pl/porozmawiajmyoit/ Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl https://porozmawiajmyoit.pl/199 leer más leer menos

hace 6 meses #bi, #business intelligence, #dane, #data, #developer, #it, #podcast, #porozmawiajmy o it