#45 Szkołę naprawdę da się rozkręcić po swojemu - Mikołaj Marcrela o swojej książce "Zróbmy sobie szkołę"

#45 Szkołę naprawdę da się rozkręcić po swojemu - Mikołaj Marcrela o swojej książce "Zróbmy sobie szkołę"
20 de abr. de 2024 · 1h 18m 11s

Czy w Polsce da się robić edukację po swojemu? Gdzie szukać szkół, które odchodzą od utartych ścieżek myślenia o szkole, tworząc swoją własną, zainspirowaną koncepcjami edukacyjnymi z całego świata, przestrzeń?...

mostra más
Czy w Polsce da się robić edukację po swojemu? Gdzie szukać szkół, które odchodzą od utartych ścieżek myślenia o szkole, tworząc swoją własną, zainspirowaną koncepcjami edukacyjnymi z całego świata, przestrzeń? Takich szkoł, w których dzieci dobrze się czują, gdzie ich zdanie bierze się pod uwagę?

Posłuchajcie fantastycznej i dającej dużo nadziei rozmowy z dr Mikołajem Marcelą. Pretekstem do spotkania była najnowsza książka Mikołaja Marceli, reportaż "Zróbmy sobie szkołę. O tych, którzy rozkręcają edukację po swojemu" (WAB, 2024) - Mikołaj udowadnia, że taka edukacja w Polsce jest jak najbardzej możliwa. I co najważniejsze, jest jej coraz więcej. 

Podcast Dobranocka dla rodziców to rozmowy o rodzicielstwie, aktywnym życiu z dziećmi i byciem blisko: blisko natury i blisko siebie nawzajem. Podcast prowadzi Karolina Szymańska, autorka bloga OurLittleAdventures.pl, zakochana w outdoorze mama trójki dzieci (i psa!).

❥ Jeśli te wartości są Wam bliskie, gorąco zachęcam do wsparcia podcastu w serwisie Patronite - będzie mi suuupermiło, jeśli dołączycie do Patronów i Patronek Dobranocki. 
mostra menos
Información
Autor Our Little Adventures
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca