00:00
75:08
Začátek nového roku 2024 zahájíme v Diabetes Podcastu povídáním s trojicí, která stojí za přípravou celého podcastu. Dva diabetici a zdravý jedinec. Jaké jsou dia příběhy obvyklého moderátora Honzy Hrušovského a zvukaře Tomáše Cetkovského? Ptá se a zjišťuje producent projektu Jakub Viliš.

V této epizodě nahrávané už v prosinci poznáte, jak se dá s cukrovkou kombinovat práce v médiích. Ať už z pozice kameramana a zvukaře, nebo redaktora. Dále se dozvíte, na jaké motorce Tomáš jezdí a co mu během jízdy pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Tenhle díl je tak trochu odměnou pro kluky, kteří se celý rok spíš ptají a jsou v pozadí Diabetes Podcastu, ale nyní se o svůj příběh a zážitky podělí s ostatními diabetiky.

. . .
Diabetes Podcast moderuje: Jakub Viliš

Produkce: Jakub Viliš a Jan Hrušovský

Hudba: Michal Princ

Zvuk: Tomáš Cetkovský

Všechny epizody Diabetes Podcastu poslouchejte na www.diabetespodcast.cz.

Další podcasty Raw Audio Productions najdete www.rawaudio.cz.
Začátek nového roku 2024 zahájíme v Diabetes Podcastu povídáním s trojicí, která stojí za přípravou celého podcastu. Dva diabetici a zdravý jedinec. Jaké jsou dia příběhy obvyklého moderátora Honzy Hrušovského a zvukaře Tomáše Cetkovského ? Ptá se a zjišťuje producent projektu Jakub Viliš . V této epizodě nahrávané už v prosinci poznáte, jak se dá s cukrovkou kombinovat práce v médiích. Ať už z pozice kameramana a zvukaře, nebo redaktora. Dále se dozvíte, na jaké motorce Tomáš jezdí a co mu během jízdy pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Tenhle díl je tak trochu odměnou pro kluky, kteří se celý rok spíš ptají a jsou v pozadí Diabetes Podcastu, ale nyní se o svůj příběh a zážitky podělí s ostatními diabetiky. . . . Diabetes Podcast moderuje: Jakub Viliš Produkce: Jakub Viliš a Jan Hrušovský Hudba: Michal Princ Zvuk: Tomáš Cetkovský Všechny epizody Diabetes Podcastu poslouchejte na www.diabetespodcast.cz. Další podcasty Raw Audio Productions najdete www.rawaudio.cz. leer más leer menos

hace 4 meses #cukrovka, #diabetes, #zdraví, #zábava, #život