DIGILIDI #34 | Štěpán Tesařík: Pan Leonin byl hnusná chlupatá opice!

DIGILIDI #34 | Štěpán Tesařík: Pan Leonin byl hnusná chlupatá opice!
20 de feb. de 2024 · 32m 59s

Jeho děda osvobozoval Československo, dostalo se mu nejvyšších vyznamenání, ale taky se neměl rád s režimem 50. let. Jeho táta a strejda bourali v 90. letech hitparády songama, který si...

mostra más
Jeho děda osvobozoval Československo, dostalo se mu nejvyšších vyznamenání, ale taky se neměl rád s režimem 50. let. Jeho táta a strejda bourali v 90. letech hitparády songama, který si zpívá celá generace havířů a těch, co tam toho mají nejvíc.

Ale Štěpán Tesařík se nepotatil, ani nepodědil, byl vrcholovým atletem. Se vším všudy. Vyhrával, co se dalo. Sedmkrát národní šampionát, halový mistrovství Evropy, byl na olympiádě v Aténách. Kariéra jako hrom. A proč je sportovec v dalších Digilidech? Protože Štěpán je mistrem nejen na dráze, ale taky teda umí otočit kormidlem a zničehonic je z něj legenda digitálních médií. A to tak velká, že už svůj podíl v mediálce stihnul prodat, že teď přemejšlí, co bude dělat dál.

Na tenhle díl si můžete pozvat rovnou nějaký experty na sportovní žargón, stejně tak na hantýrku lidí od reklamního fochu. Ale nezoufejte, dost věcí si vysvětlíme. Třeba, co že to znamená běhat do díry, na zeleninu i na kost. Štěpán v plnotučný epizodě, která má 138 minut, vyloží na stůl spousty historek – od svýho dětství v Dejvicích s muzikou kapely Yo Yo Band, přes to, jak se strašně bál skončit na vojně v kuchyni, jak se podíval do Číny i Plovdivu, jak se běhá štafeta, jak dělat atletiku ale vůbec není lukrativní, jak se dostal k práci v agošce, jak měl spousty otázek, jak by teď nejradši investoval do něčeho, co by mu splnilo sny, a kdo to propánakrále je ten Leonin?

Máte čas? Tak si ho udělejte. Stojí to za to.

A ano, nějak se nám v prvních deseti minutách do zvuku montuje snad Rádio Jerevan, nebo co to je. Tak le pardón.
mostra menos
Información
Autor Laštovka na drátě
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca