Ep 46 Adam Grono (cz4z5) "Mój syn jest moim nauczycielem - sam się przy nim uczę"

17 de jun. de 2024 · 20m 17s
Ep 46 Adam Grono (cz4z5) "Mój syn jest moim nauczycielem - sam się przy nim uczę"
Descripción

Matka Buntowniczka Ep 46 Gość Adam Grono (cz4z5)🎙️ NOWY ODCINEK Z ADAMEM GRONO: "Mój syn jest moim nauczycielem - sam się przy nim uczę" 🌟💪W czwartym odcinku naszego podcastu, Adam...

mostra más
Matka Buntowniczka Ep 46 Gość Adam Grono (cz4z5)🎙️ NOWY ODCINEK Z ADAMEM GRONO: "Mój syn jest moim nauczycielem - sam się przy nim uczę" 🌟💪W czwartym odcinku naszego podcastu, Adam Grono prowadzi nas przez labirynt zdrowia fizycznego i psychicznego, samorozwoju oraz rodzicielskich wyzwań. Razem z Adamem zgłębimy tajniki zrozumienia, jakie niesie za sobą choroba oraz jak przekazywać dzieciom wartości samorozwoju.🔍 Co odkryjesz w tym odcinku:
  • Dowiesz się, dlaczego zdrowie może być kluczem do zrozumienia samego siebie i jakie przesłanie ma dla nas każda choroba.
  • Jak przekazywać dzieciom ważne wartości samorozwoju i rozwijania się jako jednostki.
  • W tej inspirującej rozmowie o rodzicielstwie i samorozwoju odkryjesz, dlaczego nasze dzieci są naszymi najlepszymi nauczycielami i jak denerwowanie się na dziecko często jest odbiciem naszych własnych emocji i niepokojów.
🌱 Nie przegap tego ważnego odcinka, który otworzy przed Tobą drzwi do refleksji nad własnym zdrowiem, rozwojem osobistym oraz rodzicielskimi wyzwaniami. Poznaj skrywane tajemnice i zacznij budować świadome, pełne życie już dziś!Premiera już niedługo - bądź gotowy na inspirującą podróż w głąb siebie! 🎧💡#Podcast #Zdrowie #Samorozwój #Rodzicielstwo #Wyzwania #Refleksja
mostra menos
Información
Autor Paulina Russak
Organización Paulina Russak
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca