Nagi, niegroźny wariat - SPRAWA CESARZ

Nagi, niegroźny wariat - SPRAWA CESARZ
7 de dic. de 2022 · 20m 45s

Było leniwe lipcowe popołudnie. Życie na Wunderwaldzkim Rynku toczyło się jak to zwykle w leniwe lipcowe popołudnia. Ludzie pili kawę, rozmawiali, ktoś robił dziubek do selfie, a nagi Cesarz koszem...

mostra más
Było leniwe lipcowe popołudnie. Życie na Wunderwaldzkim Rynku toczyło się jak to zwykle w leniwe lipcowe popołudnia. Ludzie pili kawę, rozmawiali, ktoś robił dziubek do selfie, a nagi Cesarz koszem na śmieci wysyłał jednego z tych Wolfów na tamten świat. O tym dlaczego Cesarz Wolfa i dlaczego tak bez ubrania, opowiemy w tym właśnie odcinku.

Posłuchajcie, będzie nam bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
mostra menos
Información
Autor Sławek Kowalski
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca