PKW 28: Rok 2034

PKW 28: Rok 2034
23 de jul. de 2023 · 13m 58s

Dziś przedstawię Ci fragment pewnej ciekawej historii: Na ekranie pojawił się znany polityk jedynie słusznej partii – Radek Granda, który opowiadał na temat dobrodziejstwa wprowadzonego Powszechnego Pieniądza Elektronicznego, zwanego PPE....

mostra más
Dziś przedstawię Ci fragment pewnej ciekawej historii:
Na ekranie pojawił się znany polityk jedynie słusznej partii – Radek Granda, który opowiadał na temat dobrodziejstwa wprowadzonego Powszechnego Pieniądza Elektronicznego, zwanego PPE. Jak mówił Granda – „Dzięki likwidacji tej staroświeckiej gotówki, która była narzędziem powszechnie stosowanym przez handlarzy narkotykami oraz zorganizowane grup przestępcze piorące brudne pieniądze – praktycznie całkowicie zlikwidowaliśmy ten wrzód społeczny. Jak powszechnie wiadomo – w latach 30-tych XXI wieku gotówka byłaby już anachronizmem, gdy tymczasem dzięki dobrodziejstwu Nowoczesnych Technologii w naszym Państwie Dobrobytu przeskoczyliśmy na wyższe etapy rozwoju cywilizacyjnego”. No tak – pomyślał Janek – jak to dobrze, że mamy mądrych ludzi w naszym Rządzie Państwa Dobrobytu, którzy zlikwidowali ten relikt średniowiecza jaką była gotówka. Uczciwy Obywatel przecież nie ma się czego obawiać i nie powinien mieć nic do ukrycia. Słusznie bowiem Nasza Władza ma pełną kontrolę nad wydatkami ludzi. W ten sposób można z łatwością wyłapać niesfornych obywateli, którzy kupowali narkotyki czy – o zgrozo! – książki z dziedziny ekonomii i historii niezgodnej ze słuszną linią Państwa Dobrobytu. W tej ostatniej kategorii wprowadzono zresztą surowe limity, zgodnie z Rozporządzeniem Prezydenta z mocą ustawy o przeciwdziałaniu niepożądanej edukacji.

Więcej na temat szeroko rozumianej wolności oraz moich podróży do innych państw znajdziesz na mojej stronie internetowej pod linkiem:
https://podrozekuwolnosci.pl/

Scenariusz, nagranie i montaż - Rafał Ganowski
Muzyka - Scott Buckley (CC BY 4.0 License)

Ostatnio ukazała się moja książka pt. „Gotówka to wolność”, w której dokładnie punktuję działania zmierzające do zlikwidowania papierowego pieniądza oraz przedstawiam niebezpieczeństwa płynące z CBDC. Jest ona dostępna na stronie:
gotowkatowolnosc.pl

Tagi: gotówka to wolność, książka o gotówce, gotówka, likwidacja gotówki, cyfrowy pieniądz, CBDC, Central Bank Digital Currency, cyfrowe waluty banków centralnych, społeczeństwo bezgotówkowe, cashless society, podróże, wolność, gospodarka, prawo, pieniądze, inflacja, podatki, ekonomia, oszczędzanie, inwestowanie, finanse osobiste, wolność finansowa, klasa średnia, ograniczenie wolności.
mostra menos
Información
Autor Rafael del Viaje
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca