PKW 29: Rok 2034 - cz. 2

PKW 29: Rok 2034 - cz. 2
6 de ago. de 2023 · 12m 35s

Twoje Jedyne Konto Elektroniczne zostało zredukowane do zera, tzn. zostałeś przez Państwo ogołocony w całości z kasy. Niczego więc w tym kraju nie możesz już kupić, bo gotówka została zlikwidowana....

mostra más
Twoje Jedyne Konto Elektroniczne zostało zredukowane do zera, tzn. zostałeś przez Państwo ogołocony w całości z kasy. Niczego więc w tym kraju nie możesz już kupić, bo gotówka została zlikwidowana. To w praktyce oznacza śmierć ekonomiczną, bo jakakolwiek pomoc skazanym jest przestępstwem przeciwko Państwu Dobrobytu...

Niniejszy odcinek podcastu jest kontynuacją poprzedniego, który polecam Ci posłuchać...

Więcej na temat szeroko rozumianej wolności oraz moich podróży do innych państw znajdziesz na mojej stronie internetowej pod linkiem:

https://podrozekuwolnosci.pl/

Scenariusz, nagranie i montaż - Rafał Ganowski
Muzyka - Scott Buckley (CC BY 4.0 License)

Ostatnio ukazała się moja książka pt. „Gotówka to wolność”, w której dokładnie punktuję działania zmierzające do zlikwidowania papierowego pieniądza oraz przedstawiam niebezpieczeństwa płynące z CBDC. Jest ona dostępna na stronie:

gotowkatowolnosc.pl

Tagi: gotówka to wolność, książka o gotówce, gotówka, likwidacja gotówki, cyfrowy pieniądz, CBDC, Central Bank Digital Currency, cyfrowe waluty banków centralnych, społeczeństwo bezgotówkowe, cashless society, podróże, wolność, gospodarka, prawo, pieniądze, inflacja, podatki, ekonomia, oszczędzanie, inwestowanie, finanse osobiste, wolność finansowa, klasa średnia, ograniczenie wolności.
mostra menos
Información
Autor Rafael del Viaje
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca