PKW 33: Bankomaty farbujące gotówkę i rocznica powstania podcastu

PKW 33: Bankomaty farbujące gotówkę i rocznica powstania podcastu
24 de sep. de 2023 · 12m 46s

Dziś skupię się na dwóch tematach. Najpierw na okrągłych, pierwszych urodzinach podcastu „https://podrozekuwolnosci.pl/”, który zainaugurowałem w dniu 24 września 2022 roku. I rzeczywiście, dziś mija już rok mojego „podcastowania”. Czego...

mostra más
Dziś skupię się na dwóch tematach. Najpierw na okrągłych, pierwszych urodzinach podcastu „Podróże ku wolności”, który zainaugurowałem w dniu 24 września 2022 roku. I rzeczywiście, dziś mija już rok mojego „podcastowania”. Czego się dotąd nauczyłem? Jakie błędy popełniłem? O tym właśnie zaraz opowiem Ci nieco więcej.
Ponadto, jest także i drugi temat, który zapowiedziałem w tytule odcinka. Mianowicie, bankomaty farbujące banknoty, czyli nowa przymusowo narzucona funkcja, która dzięki naszym „genialnym” politykom wchodzi w życie 23 września 2023 roku. Posłuchaj:

Więcej na temat szeroko rozumianej wolności oraz moich podróży do innych państw znajdziesz na mojej stronie internetowej pod linkiem:
https://podrozekuwolnosci.pl/

Scenariusz, nagranie i montaż - Rafał Ganowski
Muzyka - Scott Buckley (CC BY 4.0 License)

Ostatnio ukazała się moja książka pt. „Gotówka to wolność”, w której dokładnie punktuję działania zmierzające do zlikwidowania papierowego pieniądza oraz przedstawiam niebezpieczeństwa płynące z CBDC. Jest ona dostępna na stronie:

gotowkatowolnosc.pl

Tagi: bankomaty, farbowanie banknotów, gotówka to wolność, książka o gotówce, gotówka, likwidacja gotówki, cyfrowy pieniądz, CBDC, Central Bank Digital Currency, cyfrowe waluty banków centralnych, społeczeństwo bezgotówkowe, cashless society, podróże, wolność, gospodarka, prawo, pieniądze, inflacja, podatki, ekonomia, oszczędzanie, inwestowanie, finanse osobiste, wolność finansowa, klasa średnia, ograniczenie wolności.
mostra menos
Información
Autor Rafael del Viaje
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca