Podcast PNO #27 Arogancja, jak nad nią pracować?

Podcast PNO #27 Arogancja, jak nad nią pracować?
25 de feb. de 2024 · 43m 19s

Witajcie w najnowszym odcinku naszego podcastu, gdzie dzisiaj skupimy się na temacie kluczowym dla rozwoju osobistego i zawodowego każdego z nas - arogancji versus pewności siebie. Arogancja, często mylona z...

mostra más
Witajcie w najnowszym odcinku naszego podcastu, gdzie dzisiaj skupimy się na temacie kluczowym dla rozwoju osobistego i zawodowego każdego z nas - arogancji versus pewności siebie. Arogancja, często mylona z pewnością siebie, odgrywa istotną rolę w kształtowaniu naszych relacji interpersonalnych. W dzisiejszej dyskusji analizujemy, rozważamy i reflektujemy nad arogancją, jej szkodliwym wpływem, różnicą między nią a zdrową pewnością siebie, oraz strategiami zapobiegania stawaniu się ofiarami lub sprawcami aroganckich zachowań.
Przed głębszym zagłębieniem się w temat, chcemy wyrazić wdzięczność za Waszą obecność. Arogancja to pojęcie obarczone wieloma emocjami i kontrowersjami, często błędnie interpretowane jako pewność siebie. W rzeczywistości, jest to postawa, która może mieć daleko idące konsekwencje dla naszych związków, przyjaźni, i kariery zawodowej. Rozpoznanie arogancji, zrozumienie jej różnic w stosunku do zdrowej pewności siebie, oraz zgłębienie tego tematu są kluczowe.
Arogancja charakteryzuje się nadmierną pewnością siebie, lekceważeniem innych i przekonaniem o własnej wyższości. Maskuje często niepewność lub inne kompleksy. W kontraście, zdrowa pewność siebie buduje na realistycznej ocenie własnych umiejętności i wartości, promując pozytywne relacje bez umniejszania innych.
Podczas dzisiejszego odcinka podcastu przyjrzymy się wpływowi arogancji na życie osobiste i zawodowe, jej przyczynom, objawom, i skutkom. Omówimy, jak rozpoznać arogancję u siebie i innych oraz jakie kroki podjąć, aby przeciwdziałać jej negatywnym skutkom. Poruszymy również kwestię budowania zdrowej pewności siebie, która wspiera rozwój osobisty i pozytywne interakcje społeczne.
Dołączcie do nas w podróży poznawczej, gdzie eksplorujemy arogancję i pewność siebie, szukając metod na rozwijanie zdrowych, satysfakcjonujących relacji międzyludzkich.

Zapraszam do odsłuchania.
---------------------------------------------
Odwiedź:
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/szymon-pirko-bb00271b1/
Instagram: https://www.instagram.com/szymonpirko/
---------------------------------------------
Posłuchaj na:
🔥 https://pozytywnynetworking.com/
🔥 https://open.spotify.com/show/0dlekJRAAzprqI93yYABGf
🔥 https://www.spreaker.com/show/podcast-pno-pozytywny-networking-online
🔥 https://podcasts.apple.com/pl/podcast/podcast-pno-pozytywny-networking-online/id1722037002?l=pl

#Arogancja #PewnośćSiebie #RozwójOsobisty #RelacjeMiędzyludzkie #Samodoskonalenie #Komunikacja #Zrozumienie #Empatia #Autorefleksja #ZdroweRelacje #OsobistyRozwój #Psychologia #InterakcjeSpołeczne #Samowiedza #Podcast
mostra menos
Información
Autor Szymon Pirko
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca